Nehir Termal Otel Spa, Kütahya Yoncalı bölgesinde bulunmaktadır. 2010 yılında 62 oda kapasitesi ile hizmete giren otelimiz 4000 m2 alan üzerine kurulmuştur. 41 derecede çıkan şifalı suları ve sunduğu hizmet kalitesi ise sizlere ayrıcalığını hissettirecek olan otelimiz yarım pansiyon konseptte hizmet vermektedir. Bayanlara özel ve karma olarak kullanılan açık termal havuzlara sahiptir. Bunların yanı sıra, 2 adet hamam, sauna, fitness merkezi, çamur odaları, ve masaj odaları bulunmaktadır. Kütahya Nehir Termal, merkeze 15 km mesafede olup, Eskişehir'e 98 km, Bursa'ya ise 195 km mesafededir. 

Nehir Termal 44 adet standart, 6 adet aile odası, ve 2 adet suit oda olmak üzere 62 oda ve 150 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Odalarımızda, konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz klima, küvet, veya duşakabin, Lcd Tv, balkon ve güvenlik kasası ve ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Minibar kullanımı ücretlidir. Tüm odalarda termal su mevcuttur.

Kütahya Nehir Termal yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Usta ellerden çıkan Türk ve dünya mutfaklarından seçme lezzetlerin tadına doyamayacaksınız. Sabah kahvaltısı 07:00-10:00, akşam yemeği ise 18:30 20:30 saatleri arasında servis edilmektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecek içecekler ücretlidir. Tesiste alkollü içecek bulunmamaktadır.

Otelimizde bayanlara özel ve karma olarak kullanımda olan açık termal havuzlarımızın yanı sıra  hamam ve sauna bulunmaktadır. Şifalı termal havuzlarımızda hem yorgunluğunuzu atacak hem şifa bulacaksınız. 100 kişiye kadar yapacağınız toplantı ve organizasyonlarınız için gerekli ekipmanlara sahip bir toplantı salonumuz bulunmaktadır.

Otelimizin Spa merkezinden termal su sıcaklığı 38-42 derece arasında çıkan şifalı suyu eklem rahatsızlıklarına, deri ve zührevi rahatsızlıklara, kadın hastalıklarına, romatizmal hastalıklara, kemik erimesine, böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmekte olup bunun yanı sıra ruhsal olarak rahatlamanıza ve stres atmanıza yardımcı olacaktır.Tesisin dışarıda bulunan termal havuzu 25 derece, içerideki termal suyu ise 38 derecedir. Tesiste; türk hamamı, sauna, masaj odaları,özel çamurla sağlık uygulama odaları, cilt bakım uygulamaları mevcuttur. Aile banyoları ücretlidir.

Nehir Termal Spa da bayanlara özel ve karma kullanımda olan 2 adet açık termal havuz bulunmaktadır. Çocuk misafirlerimiz içinde ayrıca bir çocuk havuzumuz mevcuttur. Çocuk misafirlerimiz için kaydıraklı havuz da mevcuttur.

Otelimizde 100 kişiye kadar yapacağınız toplantı ve iş yemekleriniz için toplantı salonu mevcuttur. Ayrıca 25 kişilik work shop odaları profesyonel ekibimizle birlikte hizmetinizde olacaktır. Dilediğiniz takdirde toplantı salonlarında alkolsüz kokteyl, coffee-break tarzı ikramlarımız hazırlanır. Yemekli toplantılarınız için özel menüler yapılarak tercihinize sunulabilir. Toplantı salonlarımızda alkol almak, sigara içmek otelimiz kuralları gereği yasaktır. Otelimizde 100 kişilik bay-bayan ayrı mescid bulunur.