Loading

Haberler

NEHİR TERMAL OTELDE KONAKLAYAN BEYKOZ 1908 U5 TAKIMI KÜTAHYA 'DA   BAŞARILI  MAÇLAR YAPARAK ŞAMPİYON OLMUŞTUR. BEYKOZ  1908 A.Ş TAKIMINA KONAKLAMADA  BİZLERİ  TERCİH ETTİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ...                                                  

[caption id="attachment_1113" align="alignleft" width="300"]OTELİMİZDE KONAKLAYAN BEYKOZ 1908 A.Ş U15 TAKIMI OTELİMİZDE KONAKLAYAN BEYKOZ 1908 A.Ş U15 TAKIMI[/caption]

READ MORE

28
Şub
2013

Ünlü iletişim ve beden dili uzmanı Aslıhan Gökçen otelimizde konaklıyor.Nehir Termal Personeline Beden dili,iletişim,fonetik ve nefes teknikleri eğitimleri veren Aslıhan Gökçen Nehir Termali çok beğendiğini özellikle personelin sevecen ve samimi güleryüzlü davranışlarını çok beğendiğini söyledi.İstanbulda sayısız meslek gurubu ve özel guruplara iletişim dersleri veren Aslıhan Gökçen Kütahyada olmaktan ayrı bir mutluluk duyduğunu ifade ederek Tulsa web design Kütahyanın hem tarihi değerleri hem de manevi şahsiyetleri ile ayrıcalık kazandığını söyledi.Personelin daha ilk derste iletişimle ilgili konulara büyük ilgi duyduğu ve eğitim boyunca çok neşeli bir atmosferin hakim olduğu gözlendi.

Eğitimde uygulamalı olarak nefes alma ve diyafram kullanma teknikleri hakkında detaylı bilgiler veren Aslıhan Gökçen doğru iletişimin öncelikle insanın kendisiyle barışık olması ile başladığını,tek başına diksiyon ve güzel konuşmanın yeterli olmadığını vurgulayarak, doğru iletişimde beden dilimizin de kullanılması gerektiğini uygulamalı olarak anlattı.

Nehir Termal personelinin büyük ilgi ve beğeniyle izlediği eğitim programı 10 gün süreyle devam edecek.

egitim2 egitim3

READ MORE

26
Şub
2013

Birincisi ocak ayı sonunda otelimizde yapılan Yoncalı Termalleri Medya Buluşmaları Programı 23 şubat cumartesi akşamı yine Nehir Termal otelde yapıldı.

Saat 19.00 daki yemekli toplantıya seçkin bir davetli topluluğu katıldı.Kütahya Valisi Kenan Çiftçi,Kütahya Belediye başkanı Mustafa İça,Kütahya Milletvekilleri Soner Aksoy,Hasan Fehmi Kinay,Gediz belediye başkanı,Kütahya Turizm kültür İl müdürü,İHA,CHA,DHA,TRT,AA,Kanal-3 ve Kütahya yerel gazete ve tv temsilcilerinin katıldığı medya buluşmalarında Kütahya Valisi Çiftçi önemli müjdeler verdi.Yoncalı bölgesinin yeni hazırlanan turizm imar projesiyle yepyeni bir çehre kazanacağını ve otel yatırımcılarının bölgeye akın edeceğini söyleyen vali Kenan Çiftçi “belediye başkanımızın büyük gayretleriyle devam eden proje Yoncalı için büyük bir umut ve döviz kaynağıdır” şeklinde konuştu.

Otelimiz genel müdürü Mehmet Başaran yaptığı kısa konuşmada bu programları düzenli olarak yapma amaçlarının Yoncalıyı türkiyeye ve dünyaya duyurmak olduğunu ifade etti.Programda etkili bir konuşma yapan Milletvekili Hasan Fehmi Kinay da “kütahyanın masası da sepeti de dopdoludur.Kendimizi pazarlayacağımız çok ürün ve hizmetimiz var..Bunların en kısa sürede türk ve dünya pazarına açılmasında bu tür tanıtım organizasyonlarının büyük önemi var” şeklinde konuştu.Program sonunda konuşan milletvekili Soner Aksoy da bu tür tanıtımların çok önemli olduğunu Nehir Termali yürekten kutladığını ve Kütahyada mutlaka her yıl düzenli olarak çini ve termal festivallerinin yapılması gerektiğini vurguladı.Daha sonra Yoncalıda 50 milyon tl değerinde devremülk projesi yatırımı yapan Gülümser Hatu şirketinin ortaklarından İsmail bey Yoncalıya böyle bir eser kazandırmakla gurur duyduklarını,projeyi genişleterek beş yıldızlı bir otel inşaatını da başlatacakları müjdesini verdi.Program sonunda lobide kahveler içildi uzun ve sıcak sohbetler yapıldı.Medyanın sorulu cevaplı sohbetinde Vali ve millet vekilleri güzel vakit geçirdiklerini ifade ettiler.Bazı medya mensupları otelimizin SPA ünitelerinden yararlandılar havuzlara hamamlara girerek günün stresini attılar.

DSCF1571 DSCF1563 DSCF1552 DSCF1549 DSCF1540

READ MORE

09
Şub
2013

Kütahya Valisi Kenan Çiftçi,Emniyet müdürüKadir Akbıyık ve Kütahya müftüsü Mustafa ÜSKÜLÜPLÜ dün otelimizi ziyaret ettiler.

SPA bölümünde termal havuz ve türk hamamlarına giren misafirlerimiz otelin temizliği rahatlığı ve hizmet kalitesini çok beğendiklerini söylediler.Termal havuzlara girdikten sonra genel müdürümüz Mehmet Başaranın makamında bir müddet dinlenen vali,emniyet md ve il müftüsü Yoncalının sorunları ve termalin bölgedeki geleceği konusunda sohbet ettiler.Genelş müdürümüz Başaran her üç devlet erkanını da 25 şubatta otelimizde yapılacak “Medya Buluşmaları-2” programına davet etti.Yerel yöneticiler sohbet sonrasında otelden ayrıldılar.

vali

READ MORE

04
Şub
2013

2 Şubat Cumartesi̇ günü TRT spor spikeri Erdoğan Arıkan nehir termalde konakladı. Yılların emektar başarılı sunucu ve spikeri Arıkan otelimizi çok sevdiğini ve tekrar ailece ve dostlarıyla birlikte gelmek istediğini söyledi. Otel müşterileri ve yöneticileriyle fotoğraflar çektiren Arıkan Nehir Termalde yaşadığı güzellikleri bütün dostlarıyla paylaşacağını belirterek otelimizden ayrıldı.

READ MORE

01
Şub
2013

Ulusal yayın ağında bulunan ve Gaziantepte yayın yapan Olay tv nin çok sevilen “bizim eller” programı Nehir Termalde konakladı.. Program yapımcısı ve sunucusu Servet Çevik oteli çok beğendiklerinini ve 10 şubat tarihinde yayınlanacak programlarını tamamen Nehir Termale ayıracaklarını söyledi. Otelimiz genel müdürü Mehmet Başaran ve departman sorumluları ile teker teker röportaj yapan program sunucusu Nehir Termalin Türkiyeye çok iyi tanıtıldığı takdirde büyük bir çekim alanı oluşturabileceğini ifade etti.. Otelde konaklayan birçok müşteriyle röportajlar yaptıklarını belirten Servet Çevik “bazı konuklar 7 inci defa otele geldiklerinini ve çok memnun olduklarını söylediler” şeklinde konuştu.Bizim Eller ekibi otelin havuzlarında hamamlarında masaj salonlarında restoranlarında detaylı çekimler yapatılar.

READ MORE

30
Oca
2013

Merkezi İstanbulda bulunan Türkiyenin en büyük sivil toplum kuruluşlarından MARMARA EĞİTİMCİLER DERNEĞİ yönetici ve üyelerinin bir bölümü dört gün boyunca aileleriyle birlikte otelimizde konakladılar.Yoncalı termal suyunun rahatlatıcı mükemmel sonuçlarına hayran kaldılar.Özellikle SPA ünitesini ve yemeklerimizi büyük beğeniyle karşılayan hanımlar dört gün boyunca çok dinlendiklerini ve huzur içinde kısa bir tatil yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.Dört gün boyunca havuzlardan Türk hamamlarından saunalardan spor salonundan diledikleri gibi yararlanan Marmara Eğitimciler Derneği ailelerine konaklamalarının son gecesinde otelimiz yönetimi tarafından hatıra çini tabaklar hediye edildi.Hediye töreninde kısa bir konuşma yapan otelimiz yönetim kurulu başkanı Bekir Arslan konuklarından çok memnun kaldıklarını onları her zaman ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Marmara Eğitimciler Derneği Genel Sekreteri Hilmi Tezcoşkun da hediye töreninde bir konuşma yaparak Nehir Termalde unutulmaz günler geçirdiklerini ilk fırsatta tekrar gelmek istediklerini söyledi.

fotograf-1 fotograf-2 fotograf-3

READ MORE

25
Oca
2013

Yoncalı'nın kaderi "Termal Kent Projesi" ile değişecek

Termal kaynak alanında komşu Afyonkarahisar ilinden çok daha fazla kaynağa sahip olmasına rağmen bu konuda ciddi termal yatırımları bulunmayan Kütahya'da termal kaynakların iyileştirilmesi ve daha fazla verim alınabilmesi için termal hamle başlatılmış durumda.

Bu çerçevede ilk olarak Kütahya Belediyesi Kütahya kent merkezine 16 km mesafede yer alan Yoncalı Kaplıcalarında 5 milyon metre karelik dev bir alana kurulacak olan "Yoncalı Termal Kent Projesi" ne start verdi. Söz konusu projenin tanıtımı ise Yoncalı termal turizm bölgesinin 4 yıldızlı tek oteli olan Nehir Thermal Otel'de çok sayıda basın mensubunun katıldığı "Medya Buluşmaları" isimli toplantıda yapıldı. Toplantıya Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık, İl Müftüsü Mustafa Üskülüplü ve Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu, yerel gazetelerin sahipleri ve muhabirleri ile ulusal haber ajansların Kütahya muhabirleri iştirak etti.

Toplantıya ev sahipliği yapan otelin Genel Müdürü Mehmet Başaran, Yoncalı'daki en büyük talihsizliklerinizden birinin tanıtım eksikliği olduğunu dile getirdi. Yoncalı'nın suyunun gerçek bir elmas değerinde olduğunu ifade eden Başaran, "Yoncalı bugüne kadar küçük bir mezra gibi kenarda kalmış, Ancak bundan sonra burası çok farklı olacak." şeklinde konuştu.

"Yoncalı'nın kaderi değişecek, hak ettiği değeri alacak"

Kütahya Belediyesinin en büyük projelerinden biri olan Yoncalı Termal Kent Projesinin beldenin kaderini değiştirecek ve hak ettiği değeri kazandıracak çok büyük bir proje olduğunu kaydeden Başaran, hem otellerinin yenilene imajını, hem de bu büyük projenin tanıtımını yapmak amacıyla böyle bir toplantı organize ettiklerini söyledi. Yoncalı'nın ve Kütahya'nın tanıtımını daha etkin şekilde gerçekleştirmek amacıyla "Medya Buluşmaları " olarak adlandırdıkları bu toplantıları her ay yapmak istediklerini sözlerine ekleyen Başaran, daha sonra sözü Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça'ya bıraktı.

Başkan Mustafa İça da, Kütahya Belediyesinin vizyon projelerinden biri olan Yoncalı Termal Kent Projesi hakkında yaptığı konuşmada, projenin Yoncalı'nın kaderini değiştirecek çok ciddi bir yapılanma olduğunu ifade etti. İça, yapılacak proje kapsamında Yoncalı'da 1 adet geriatri rehabilitasyon merkezi, 1 adet kardiyak rehabilitasyon merkezi, 1 adet spor sakatlanmaları ve ortopedik rehabilitasyon merkezi, 1 adet ortak kür merkezi, 1 adet yapay göl ve su kayağı alanı, kapalı - açık aquapark ve termal merkezi, 20.000 yatak kapasiteli turizm tesis alanları, aile pansiyonları ve tatil köyleri, 1 adet kongre merkezi, Enne baraj gölü çevresinde teras evleri, su sporları tesisi, yamaç paraşütü alanı, golf alanları ve teleferik bulunduğunu dile getirdi.

"Proje Türkiye'de örnek gösterilebilecek nitelikte"

medya-bulusmalari-1

Projenin kendi içinde çevre düzenlemesi, kentsel dönüşüm alanları ve geniş yollarla Türkiye'de örnek gösterilebilecek niteliklere sahip olduğunun altını çizen Başkan İça, " Yoncalı kemik ve diş hastalıkları için florca zengin içilebilecek nitelikte zengin sulara sahip. Yoncalı'nın bir başka özelliği metasilikat asidi ve selenyum açısından zengin bir suya sahip olduğu için cilt rahatsızlıklarında ve romatizmal rahatsızlıklarda tedavi edici üstün özellikleri barındırıyor. Bu nedenle benzerlerinden farklı özellikler taşıyan bu bölgemizi ülkemizde ve dünyada tanıtıp gerçek bir termal turizm bölgesi yapmak için büyük bir proje geliştirdik. Ayrıca, Kütahya tarih, kültür, termal ve doğa turizminde 1. öncelikli stratejik bir ildir. Bu öncelik doğrultusunda Yoncalı'da tedavi amaçlı 5 milyon metre karelik bir alanda yeni serbest sağlık bölgesi olmaya aday dev bir projenin startını verdik.

Proje kapsamında yapılacak tesislerin ısıtılmasında Seyitömer Termik Santralinin atık ısısından faydalanacağız. Dahası eski kamyon garajı, Vefa mahallesi ve Yeşilay tesislerinin bulunduğu çevre yolu üzerine de Yoncalı'dan getirilecek termal sularla kurulacak şehir otelleri projeleri de ürettik. Bu projenin alt yapısı için de Japon Jaika kredisi almak için girişimlerde bulunduk ve 18 milyon lira üzerinde anlaşarak imza aşamasına geldik" dedi.

Önümüzdeki bahar aylarında araziler üzerindeki mülkiyet sorunlarının kesinleşmesinden sonra arsa dağıtımlarının başlayacağını kaydeden Başkan İça, projelerinin hayata geçirilmesiyle Yoncalı'nın bir kaç yıl içinde gerçek bir termal turizm cennetine dönüşeceğini sözlerine ekledi.

READ MORE

15
Oca
2013

Türkiyenin en ünlü tiyatro guruplarından ANSE (Ankara sanat evi) oyuncuları Gülümser Hatun Projesinin lansman çalışmaları için geldikleri yoncalıda Nehir Termal Oteli tercih ettiler.

20 yıllık sanat hayatlarında yüzlerce oyun sahneleyen ANSE ekibi EŞREFPAŞALILAR filmiyle de Türkiye gündeminde haftalarca konuşulmuşlardı.Ünlü oyuncular Serkan Öztürk,Savaş Bayındır,Hüseyin Fırat Paşayiğit TRT de yayınlanan KUKLAGİLLER programını da büyük başarı ile yürütüyorlar.ANSE ekibi otelimizi son derece güzel ve konforlu bulduklarını ilk fırsatta tekrar gelmek istediklerini ifade ettiler.Bölgenin termal kaynaklarındaki yoğunluk ve kalitenin kendilerini çok şaşırttığını çok dinlendiklerini ve mini bir tatil yaptıklarını söylediler.

READ MORE

14
Oca
2013

2012 Best of Model birincisi Tuba Melis Türk,Gülümser Hatun Termal Projesinin tanıtım filmi çekimi için geldiği yoncalıda otelimize uğradı.Projenin finansörü Bursalı ünlü tekstilci Mete Tetik’in özel konuğu olarak Nehir Termal Otelde öğle yemeği yiyen Türkiye Güzeli Tuba Melis Türk ve filmin yapım ekibi otelimizin konseptini beğendiklerini ve bölgenin termal suyunun çok değerli olmasına rağmen iyi tanıtılamadığını ifade ettiler.Günün anısına Mete Tetik ve Türkiye güzelimize Nehir termal tarafından özel hediyeler takdim edildi. (14 ocak 2013)

READ MORE

Page 1 of 212

Tulsa web design